fotograf wesele Zielona Góra, gdzie znajdę?

fotograf wesele Zielona Góra, gdzie znajdę?

Czy ktoś z Was zna fotografa w Zielonej Górze, który robi zdjęcia nie tylko ślubne, natomiast również całym rodzinom? Mam pewien pomysł na sesje i szukam kogoś profesjonalnego.

Rico

Posty: 1

 
Dzisiaj jest o tyle dobrze, że zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było dobrym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego cieszę się, że przyszła moda na zdjęcia w jakiś niezmiernie interesujących miejscach. To lepiej wygląda.

Nowa

Posty: 2

 
Ofert jest niesłychanie mnóstwo, zatem na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być na nieszczęście kłopot z terminem.

Lupusx

Posty: 8

 
Wiem, że jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje piękne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, ale się dowiem.

Boss

Posty: 5

 
Zdjęć nie za bardzo lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby zrobić dobre zdjęcia na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest ważny, ale to nie wszystko, dlatego warto wszystko sprawdzać.

Kitas

Posty: 5

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, bowiem ma super ofertę dla każdego.

Wariat

Posty: 7

 
Zdjęcia na ślubie i weselu są bardzo ważne. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, że ich nie ma. To wyjątkowa chwila i im więcej takich zdjęć powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, dlatego idziemy na ilość, a wtedy bez problemów znajdziemy super zdjęcia wśród tych zrobionych.

Odi

Posty: 12