Program do tworzenia harmonogramów pracy, program online??

Program do tworzenia harmonogramów pracy, program online??

Dzień dobry. Zamierzam zakupić kadrowej program do planowania czasu pracy, myślicie, że to ułatwi jej pracę?

Jacuś

Posty: 10

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest ponieważ różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się niezwykle istotne dokumenty, czasem były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

gregcie@

Posty: 13

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Duże wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, że można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

zakk87

Posty: 14

 
Tak, to prawda, iż program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych uprzednio dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, iż popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, bo program cały czas kontroluje wprowadzane przez nas dane i je dodaje.

chanok

Posty: 24

 
Jeśli poszukujecie program do rejestracji czasu pracy, to zachęcam do skorzystania z usług http://www.luminum.pl. Produkują oni wysokiej jakości pomocne oprogramowanie dla działów finansowych i organizacyjnych firm.

zdsakk87

Posty: 24

 
Powiem szczerze, iż jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się wyśmienicie. Jednakże największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

Dumer566

Posty: 21