podwójny blaszany garaż Węgry, gdzie szukać ?

podwójny blaszany garaż Węgry, gdzie szukać ?

Hej. Chciałbym zamówić podwójny przenośny garaż na swoją działkę. Tylko, iż mieszkam na Węgrzech i zastanawiam się czy z Polski jest ktoś, kto obsługuje te rejony?

Gruby_56

Posty: 1

 
Przeglądałem takie oferty i porównywałem je z tymi, jakie mamy na Węgrzech. Te polskie są zdecydowanie bardziej korzystne. Materiały garaży są o sporo wyższe.

Darjusa

Posty: 5

 
Korzystałem z oferty na blaszane garaże w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/ i jestem bardzo zaspokojony. Mają najlepsze ceny i bardzo prędko organizują cały konieczny transport elementów garaży.

on666

Posty: 11

 
Wydawać by się mogło, że odległość jest zbyt duża, ale jak się tak popatrz na Małopolskę to stąd na Węgry nie jest wcale daleko. Nie ma, zatem się, co dziwić, że polskim firmom opłaca się tam jechać i zawozić garaże.

wacławek56

Posty: 8

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o sporo niższa od tych, które znalazłem na Węgrzech. Nawet, jeżeli dolicza się transport to i tak wszystko jest odpowiednie. Dużo moich sąsiadów Węgrów z polskich propozycji korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, że im się to opłaca.

Ptaszyna

Posty: 17

 
Zawsze można znaleźć jakąś ciekawą ofertę dla siebie. Akurat w tym przypadku odległość nie ma żadnego znaczenia. Polska firma produkuje garaże i chętnie je zawiezie dokładnie tam gdzie tego chcemy. Węgry to ich ulubiony rynek i można ich tam spotkać.

Garguł12

Posty: 11

 
Wiem, iż są takie oferty na blaszane garaże, które można zamówić na Węgry jak i do innych krajów. Jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje i oni są podobno najlepsi. Mają chyba ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tej branży. Można im zaufać.

Dooog

Posty: 5