siatki na ogród, oferta ??

siatki na ogród, oferta ??

Przeglądałem ostatnio siatki na oczka wodne i właśnie czegoś takiego będę potrzebował na wiosnę. Może polecacie jakiegoś sprawdzonego, zaufanego producenta.

BMGMIREK

Posty: 8

 
Tego typu siatki na trampoliny użyliśmy, żeby ogrodzić plac zabaw w ogrodzie. Całość bardzo dobrze się prezentuje i jest trwała. Siatki można kupić online. Wtedy wychodzi nawet taniej. Jak zamawiasz większą liczba, to masz bezpłatną dostawę. Wybraliśmy sobie ciekawy barwa i małe oczka. Rzeczywiście polecam.

denkrost

Posty: 5

 
Bez obaw można wybrać te siatki na baseny https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkinabaseny. Sam tutaj kupowałem i nie ulega wątpliwości jestem zadowolony, zatem polecam. Cenowo też całkiem okej.

wiesław11

Posty: 13

 
Ten sam rodzaj siatek to siatki do trampolin. Ta, jaka była zakupiona wraz ze sprzętem byłą kiepskiej jakości. Czeka mnie wymiana i muszę wiedzieć czy ten polipropylen się nadaje.

Ciapek

Posty: 8

 
Nie zastanawiaj się, albowiem to rzeczywiście dobry sposób. Nie mam oczka wodnego, natomiast mam siatkę na basen i raczej lepszego rozwiązania nie ma. Nie płaciłem sporo, a mam siatkę już kilka lat. Wcale nie wygląda jak stara, natomiast przede wszystkim nie zniszczyła się, więc bez obaw można się zdecydować.

Eksperttt45

Posty: 15

 
Chyba nie ma innego rozwiązania tylko siatki na oczka wodne, no albowiem czym zabezpieczyć zbiornik? Muszę wykonać takie zabezpieczenie i poszukuję sposobów. Znacie jakieś inne?

Motospec

Posty: 9

 
Muszę sprawdzić. W sumie też rozglądamy się za podobnymi zabezpieczeniami. Siatki na ogród widzę, że są o tyle fajne, że są zarówno skuteczne, trwałe i wyglądają dobrze. Znajoma ma na działce, całkiem dobrze wygląda takie ogrodzenie.

Appell

Posty: 17

 
Jak dodatkowo sam wykonasz ogrodzenie to bankowo zaoszczędzisz. Dwa lata temu na działce robiłem takie ogrodzenie z siatek na ogród i wyszło super. Do tej pory z siatką nic złego się nie dzieje.

Lipa08

Posty: 8

 
Chyba żadnej znaczącej różnicy nie ma pomiędzy PP a PE. Ja mam jednak polipropylenowe siatki na oczka wodne i chwalę sobie ich jakość. W sumie siatka jest od lat, więc gdyby było to słabe tworzywo, to już dawno by się zniszczyło.

Basia

Posty: 17