Zapodajcie namiar na firmę która przegrywa vhsy !

Zapodajcie namiar na firmę która przegrywa vhsy !

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z ważnych dla nas uroczystości lecz na nieszczęście są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS wobec tego też to jest dla mnie tak ważne.

Tatusiek4

Posty: 15

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali swoje nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym także należałoby wydać 15 pln jeśli się nie mylę.

luke130

Posty: 23

 
Kiedyś trochę szukałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego znaleźć natomiast może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca kapitalna natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

Wegierek8676

Posty: 17

 
Na kilku forach internetowych zalazłem wiele pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem ale zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, iż nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Mr Boks

Posty: 16

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie odszukałem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, ponieważ chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odszukałem kilka takich osób niemniej jednak żądają oni kilkuset zł od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt sporo jak dla mnie.

Lamusek

Posty: 18

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość sporo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Propozycja strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Pożądane byłoby sięgnąć właśnie z tej oferty.

Orolniki

Posty: 21

 
Witajcie, nie ma obaw znam dobre rozwiązanie waszych kłopotów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednakże kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był usatysfakcjonowany. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować wyborny prezent.

blain_23

Posty: 27

 
Taka kopia nagrania vhs może być doskonałym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

Krzy25

Posty: 31

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to troszkę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje dużych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Doamdor

Posty: 17