salon kosmetyczny kraków, gdzie się udać?

salon kosmetyczny kraków, gdzie się udać?

Czy chodzicie do salonu kosmetycznego Muneca? Podobno gwarantują tam doświadczone zabiegi. Zależy mi na liposukcji. Jak coś wiecie na ten temat, napiszcie. Chciałabym mieć pewność co do salonu :0

alliknet5

Posty: 8

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

Elllooo12

Posty: 22

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Szczególnie po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

Lopez58

Posty: 9

 
Jest mnóstwo porządnych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, dlatego polecam.

transerwis

Posty: 9

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do jakiego chodzę jestem zadowolona www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu niesłychanie dobrą opinię, albowiem pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

namok

Posty: 14

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

bejbee45

Posty: 11

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

edyta123

Posty: 12

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która rzeczywiście była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę zapewniają pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują właściwe rozwiązanie.

Yuri20

Posty: 15

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś profesjonalnym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

pawel253

Posty: 9

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, lecz musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi cudownie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, lecz trzeba się nie ulega wątpliwości pilnować z jedzeniem itp. :D

Dyduszek3

Posty: 18