Lubicie spływać na kajakach ?

Lubicie spływać na kajakach ?

Nigdy jeszcze nie byłem na spływie kajakowym po Tanwi a niezmiernie lubię pływać na kajaku. Czy jeśli posiadam już doświadczenie to rzeka ta będzie idealnym wyborem?

Wariat

Posty: 5

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

merylk67

Posty: 8

 
Oczywiście warto posiadać umiejętność pływania na kajakach ale jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz ponieważ będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

Doamdor

Posty: 17

 
Spływy na Roztoczu planowane są pomiędzy innymi poprzez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona dużo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest niesłychanie przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

DJboutit2

Posty: 24

 
Rzeka Tanew jest niezmiernie znana jeśli chodzi o kajaki ponieważ posiada śliczne widoki i nie jest niezmiernie wymagająca jeśli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, że również sobie bez problemu poradzisz nawet jeśli to Twój pierwszy raz.

Olekk

Posty: 15

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

gregcie@

Posty: 13